Czym jest styl?

Styl to pomysł na siebie, wyrażanie, podkreślanie swojej osobowości poprzez ubranie. Styl to nie moda i obowiązujące trendy – to charakter i chęć bycia zauważonym.

Jeśli jesteś w trakcie poszukiwania swojego stylu, zwróć uwagę jak chciałabyś być postrzegana przez innych ludzi? Jakie chcesz robić na nich wrażenie? Zastanów się jaką kobietą jesteś i co lubisz. Swobodę, kobiecość, elegancję, wygodę, klasykę, naturalność, ekstrawagancję…..Znajdź słowo, które będzie Cię określać. Przyjrzyj się rzeczom, które nosisz, w czym czujesz się dobrze, jakie masz zainteresowania? Szukaj inspiracji…

Punktem wyjścia do stworzenia własnego stylu jest nabycie pewności siebie, nabycie szacunku i miłości do siebie. Zaakceptuj swoje niedoskonałości i zrób z nich atuty, które podkreślą Twoją osobowość. Zajrzyj w głąb siebie, zobacz jaka jesteś i czego potrzebujesz, aby czuć się dobrze.

Jeśli odnajdziesz swój styl to będziesz na dobrej drodze do stworzenia idealnej garderoby, w której wszystkie ubrania pasują nie tylko do siebie, ale przede wszystkim do Ciebie ? Bądź kobietą stylową, a nie tylko ładnie ubraną.

„Styl to sposób na zamanifestowanie tego, kim jesteś, bez konieczności mówienia.” – Rachel Zoe

„Moda przemija, styl pozostaje.” – Yves Saint Laurent

Dodaj komentarz