O NAS

Od 2016 roku pomagamy naszym Klientom uatrakcyjnić wizerunek ich Firm. Podejmujemy działania, które powodują wzrost jakości obsługi klienta oraz podnoszą profesjonalizm i wiarygodność pracowników, a przez to też i firmy. Nasze usługi podzielone są na 3 główne obszary:

  • szkolenia wizerunkowe, treningi mowy ciała i rozpoznawania emocji u ludzi,
  • konsultacje indywidualne, konsultacje dla firm,
  • obserwacja i analiza spotkań, rekrutacji.

Bierzemy udział w spotkaniach, negocjacjach, rekrutacjach dokonując obserwacji i analizy sygnałów niewerbalnych oraz wypowiedzi pod kątem wiarygodności. Nasze działania to również szkolenia: wizerunkowe, z etykiety biznesowej, komunikacji niewerbalnej w kontaktach zawodowych. Dbamy o profesjonalny wizerunek pracowników. Podczas konsultacji wskazujemy na elementy, które można poprawić aby uatrakcyjnić wizerunek firmy. Prowadzimy treningi mikroekspresji mimicznych, czyli odczytywania emocji u innych ludzi. Nasze działania cechują dyskretność i dbałość o każdy szczegół.

Głównym szkoleniowcem i konsultantem firmy AlterEgo Kreowanie Wizerunku jest Karolina Pilarczyk, certyfikowany ekspert w zakresie budowania wizerunku, mowy ciała i rozpoznawania ekspresji mimicznych. Absolwentka Dolnośląskiej Szkoły Wyższej na kierunku Pedagogika oraz Marketing i Zarządzanie. Otrzymała międzynarodową certyfikację eksperta wydaną przez Paul Ekman Group. Brała udział w licznych szkoleniach i warsztatach w zakresie wizerunku i etykiety biznesowej, kreowania wizerunku, mowy ciała, ekspresji mimicznych, behawioralnych metod wykrywania kłamstwa…. Prowadzi szkolenia oraz konsultacje dla firm. Wykładowca w szkołach policealnych, autorka publikacji na stronie i fanpage. Podczas szkoleń przekazuje zdobytą wiedzę i pokazuje, jak wykorzystać ją w codziennych sytuacjach zawodowych.

 

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług 🙂