O NAS

W BIZNESIE NIEZWYKLE WAŻNY JEST WIZERUNEK I EFEKT PIEWSZEGO WRAŻENIA

Wystarczy kilka sekund od chwili zobaczenia nowej osoby aby wyrobić sobie o niej pierwsze wrażenie i to zanim zdąży cokolwiek powiedzieć.
Tylko 20% pierwszych opinii jest później weryfikowanych, większość ludzi pozostaje przy pierwszym odczuciu.

Wiedząc, że ponad 70% naszej komunikacji odbywa się poprzez przekazy niewerbalne (postawę, gestykulację, mimikę, ton głosu, wygląd, ubranie), warto poznać i kierować się zasadami etykiety biznesowej, podkreślić ubiorem swój profesjonalizm i kompetencje oraz wykorzystać komunikację niewerbalną w celu stworzenia właściwej relacji i wzmocnienia pozytywnego przekazu.

 

W czym pomagamy?
Podejmujemy działania na dwóch głównych płaszczyznach: kompleksowe usługi wizerunkowe oraz wykorzystywanie emocji w biznesie.

Celem naszych działań jest pomoc klientom indywidualnym oraz firmom w świadomym budowaniu pozytywnego wizerunku oraz przygotowanie do stworzenia pożądanego pierwszego wrażenia. Dzięki współpracy z nami kontakty naszych klientów z ich współpracownikami i partnerami biznesowymi cechuje szacunek i wyższy poziom komunikacji. Podczas szkoleń i konsultacji rozwijamy inteligencję emocjonalną, rozwijamy umiejętność świadomego sterowania wizerunkiem, uczymy zasad etykiety biznesowej. Prowadzimy trening mikroekspresji i mowy ciała, który jak udowodniono, zwiększa poziom inteligencji emocjonalnej nawet o 10%. Uczymy prawidłowego rozpoznawania emocji i wykorzystywania ich w prowadzeniu biznesu.
Korzystamy z międzynarodowego programu do nauki obserwacji emocji. Szkolenia i treningi prowadzi trener wizerunku, certyfikowany ekspert mikroekspresji i mowy ciała, szkoleniowiec i praktyk w dziedzinie kreowania pozytywnego wizerunku i etykiety biznesowej, Karolina Pilarczyk.

 

WSPÓŁPRACA
Współpracę z nami podejmują głównie firmy ubezpieczeniowe, banki, hotele, firmy doradcze, sklepy odzieżowe, salony kosmetyczne, punkty obsługi klienta. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielimy się z: prawnikami, menadżerami, dyrektorami, kierownikami, rekruterami, przedstawicielami firm. Pomagamy w działaniu podmiotom, które stawiają na innowacyjne rozwiązania w prowadzeniu biznesu i rozwój kompetencji miękkich swoich kadr.

Masz pytania? Chcesz poznać pełną ofertę usług? Napisz do nas: info@kreowanie-wizerunku.eu.  Zapraszamy!

 

SZKOLENIA FINANSOWANE Z UNII EUROPEJSKIEJ

W wyniku podjęcia współpracy z szkoleniaunijne.eu zasilamy ich kadrę trenerską i możemy teraz jeszcze bardziej efektywnie doradzać Wam w kwestiach wizerunkowych. Dzięki certyfikacji unijnej szkoleniaunijne.eu posiadają uprawnienia do prowadzenia szkoleń dofinansowanych – wieloletnie doświadczenie pozwala sprawnie i szybko załatwić wszystkie formalności i przeprowadzić szkolenie dostosowane do potrzeb konkretnej firmy.