Blog

Zapraszamy na szkolenia!

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szkolenia zwiększające poziom kompetencji osobistych i społecznych. Podczas szkoleń i warsztatów rozwijamy umiejętności motywacyjne, asertywne, komunikacyjne. Uczymy, jak zarządzać stresem, emocjami i konfliktami. Integrujemy grupy poprzez liczne ćwiczenia i zadania. Programy i treści dostosowujemy do Państwa potrzeb i branży.

Chcemy wspierać Was w rozwoju i przyczyniać się do realnych efektów i zysków Waszych przedsiębiorstw.

Po szczegóły zapraszamy w zakładce Dla biznesu (https://kreowanie-wizerunku.eu/dla-biznesu/ ) oraz do kontaktu +48 662-071-111    info@kreowanie-wizerunku.eu

 

Szkolenia finansowane ze środków unijnych

Miło nam podzielić się informacją o rozpoczęciu współpracy z firmą szkoleniaunijne.eu. Zasilamy ich kadrę trenerską i dzięki temu możemy teraz jeszcze bardziej efektywnie doradzać Wam w kwestiach wizerunkowych i podnosić kompetencje z wykorzystywania komunikacji niewerbalnej w biznesie. Dzięki certyfikacji unijnej szkoleniaunijne.eu posiadają uprawnienia do prowadzenia szkoleń dofinansowanych – wieloletnie doświadczenie pozwala sprawnie i szybko załatwić wszystkie formalności i przeprowadzić szkolenie dostosowane do potrzeb konkretnej firmy.

 

Masz dodatkowe pytania ? Skontaktuj się z nami:
☎️662 071 111  Karolina Pilarczyk
📧info@kreowanie-wizerunku.eu